Admin_Liswarta

Utworzono:

22.10.2014

Liswarta Popów pokonuje w meczu derbowym Naprzód Ostrowy 3:0 ( 1:0 )

Przed meczem "Ultrasi Liswarty" przyszykowali naszym graczom oprawę, oraz gorąco dopingowali ich w trakcie meczu.

Pierwsze minuty spotkania były bardzo wyrównane z lekką przewagą gości. Po kilkunastu minutach gry to Liswarta nakręciła tempo gry i coraz częściej przebijała się pod bramkę Ostrów. W 20 minucie Michał Wójcik po podaniu Miłosza Bieleckiego pewnym strzałem zdobywa gola wyprowadzając naszą drużynę na prowadzenie, Kilka minut później popularny "Wójtson" miał kolejną znakomitą okazję lecz piłka po jego strzale minimalnie minęła słupek. Podopieczni Tomasza Czoka zepchnęli do defensywy zespół gości, którzy sporadycznie atakowali bramkę Dawida Majchrzaka. Groźną sytuację goście mieli pod koniec I połowy gdy nieporozumienie pomiędzy Arkadiuszem Kawką a Dawidem Majchrzakiem mógł wykorzystać zawodnik Ostrów lecz zabrakło mu pomysłu na wykończenie akcji. W I połowie wynik już się nie zmienił, drużyna Liswarty schodziła do szatni z jednobramkowym prowadzeniem. Drugą połowę ponownie jak i pierwszą lepiej rozpoczęli goście, którzy próbowali zdobyć gola wyrównującego. W 62 minucie zapędy graczy Ostrów ugasił Norbert Bzdak, który po świetnym dośrodkowaniu Michała Wójcika strzałem głową nie daje szans bramkarzowi i mamy 2:0 ! Trzy minuty później mamy pierwszą zmianę w Liswarcie: boisko opuszcza Tomasz Czok a wchodzi Rafał Zębik. Zawodnicy Janusza Kowalika próbowali zdobyć bramkę kontaktową, ale dobra gra w obronie naszego zespołu uniemożliwiła gościom szanse na bramkę. W 85 kropkę nad i postawił Michał Leszczyk który pewnym strzałem z rzutu karnego ustala wynik spotkania. W końcówce Tomasz Czok przeprowadził jeszcze dwie zmiany: boisko opuścili Michał Leszczyk oraz Michał Wójcik a na ich miejsca pojawili się Adrian Ptak oraz Grzegorz Leszczyk.

Liswarta po tym zwycięstwie umocniła się na pozycji lidera.