Autor:

Admin_Liswarta

Utworzono:

15.10.2014

Dzięki wyjazdowej wygranej z Alkasem Aleksandria 1:3(0:1) OKSZA Łobodno awansowała na drugie miejsce w lidze. Jedynym zespołem który zdobył więcej punktów od OKSZY jest Liswarta Popów.

W pierwszej połowie meczu z Alkasem nasza drużyna stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki jednak tylko jedną z nich zamieniła na bramkę. Strzelcem jedynego gola w pierwszej połowie został Przemysław Zakrzewski. W drugiej połowie rywale mogli wyrównać wynik spotkania jednak nie wykorzystali rzuty karnego podyktowanego za wybicie piłki ręką przez Wojciecha Łebka. pomimo tego ze OKSZA od tego momentu grała w osłabieniu po indywidualnej akcji Tomasza Turka podwyższyła na 2:0. Po jednej z akcji Alkas strzela bramkę kontaktową.W tej sytuacji nasz bramkarz mógł zachować się zdecydowanie lepiej. Wynik meczu ustalił strzałem głową Tomasz Górnik a asystował mu Mateusz Ściebura. W następnej kolejce OKSZA na własnym boisku podejmować będzie Płomień Czarny Las który w tej kolejce rozgromił Znicz Kłobuck 5:0.