KS Pogoń Blachownia vs MLKS Znicz Kłobuck

KS Pogoń Blachownia pragnie zaprosić wszystkich sympatyków sportu na pojedynek pomiędzy Pogonią, a Zniczem Kłobuck. Nasza drużyna wciąż liczy na pozostanie w grupie mistrzowskiej, z której będzie możliwość awansu do Klasy Okręgowej. Po dwóch ostatnich spotkaniach w których to kończyliśmy mecz w 10 po kontrowersyjnych decyzjach, przyszedł czas, na spotkanie z zawodnikami z Kłobucka. W ostatnim meczu u Siebie, dopingowała Nas ogromna ilość kibiców za co jesteśmy wdzięczni. W związku z powyższym dokładamy wszelkich starań, aby piłka nożna w Blachowni znalazła swoich sympatyków, którzy w piękne sobotnie popołudnia będą mogli wspierać miejscową Pogoń. Staramy się dawać mieszkańcom powód do dumy z Klubu Sportowego, który od przeszło 90 lat umożliwia Państwu przeżywanie emocji związanych ze sportem. KS Pogoń Blachownia może obiecać mieszkańcom oraz kibicom, że wraz z zawodnikami,  dołoży wszelkich starań by w następnym sezonie osiągnąć wyższą klasę rozgrywkową. To dzięki Państwa obecności na meczach oraz pasji i motywacji piłkarzy, jesteśmy w stanie osiągać postawione cele. Jeden za Wszystkich, Wszyscy za jednego!!!